VISPIRMS CILVĒKI, TIKAI PĒC TAM CIPARI

Grāmatvedība sākās ar cilvēkiem, nevis ar cipariem. Ar cilvēku savstarpējām attiecībām, nevis ar gada pārskatiem. Ar sapratni un uzticēšanās, atvērtību un draudzīgumu.Grāmatvedis palīdz un apkalpo uzņēmēju, nevis diktē viņam noteikumus. Runā ar viņu vienā valodā, kaut tā būtu angļu, vācu vai zviedru valoda…

Vārda “serviss” nozīme šodien jau aizmirstās. Katrs sola “augstu apkalpošanas kvalitāti”, bet izpilda tikai viens no desmit. Aiz grāmatvedības dokumentu kaudzēm mēs dažreiz nepamanam grāmatveža seju, bet viņi – nepamana mūs. Bet tomēr mēs visi jūtam nepieciešamību pēc maizes veikaliņa, kurā atceras mūsu vārdu un cep mūsu mīļākos kruassanus.

Mēs gribam apsolīt Jums divas lietas: vienmēr atcerēties Jūsu vārdu un rūpēties par Jūsu grāmatvedību. Ja Jums ir interesanti, Jums ir iespēja aplūkot mūsu mājaslapā pakalpojumu nepilno sarakstu. Bet būtu labāk, ja mēs varētu paši par to Jums pastāstīt – jo tad jau mēs varētu iepazīties! Tādēļ zvaniet lūdzu mums uz mobīlo (+371) 29511115, bet vēl labāk – nāciet ciemos! Mūsu biroja adrese: Lāčplēša 27-6, Rīga.

  • grāmatvedis Irina Bukina
    Irina BukinaAri Accounting Service SIA valdes priekšsēdētāja, Latvijas Republikas Nodokļu Konsultantu Asociācijas biedre. Augstākā ekonomiskā izglītība, Latvijas Universitātes bakalaura un speciālista diploms, kā arī International Association of Book-keepers 4. līmeņa diploms. Darba pieredze galvenās grāmatvedes amatā no 1995. gada arhitektūras un būvniecības pakalpojumu, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecības, loģistikas, sabiedrisko organizāciju un nekustamā īpašuma sfērās. Programmas "1C Grāmatvedība" konsultanta pieredze.
  • Aleksandra MomoteGrāmatvede. Latvijas Universitātes profesionālais bakalaura grāds grāmatvedībā, analīzē un auditā (Iegūtā kvalifikācija atbilst piektajam profesionālās kvalifikācijas līmenim). Darba pieredze preču vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, nekustamo īpašumu un būvniecības sfērā. Pārzina grāmatvedības programmu „Zalktis”, „1C Grāmatvedība” un “Kentaurs Pro”.
  • Valērija PeregoncevaGrāmatveža palīgs. Jēkabpils Agrobiznesa koledžas 3. līmeņa vidējās profesionālās izglītības diploms “Grāmatvedībā”. Darba pieredze preču mazumtirdzniecība, ēdināšanas pakalpojumu sfēra, skaistumkopšanas salons. Pārzina lietvedību, grāmatvedības programmu “Tildes Jumis”, “1C Grāmatvedība”.
  • Olga KostandiVecākā grāmatvede. Rīgas Tehniskās universitātes tehnisko zinātņu maģistra grāds. 1 līmeņa augstākā izglītība ekonomikā, specialitātē „grāmatvedība” – Alberta koledža, atbilst 4. profesionālajam līmenim. Darba pieredze grāmatvedes amatā no 2005. gada: IT, ēdināšanas pakalpojumi, apsardze, būvniecība, komerciālā un nekomerciālā nekustamā īpašuma īres un servisa pakalpojumi, viesnīcu bizness, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Grāmatvedības programmas zināšanas: „1C”, „Kentaurs Pro”, „Integra”, „Ramus”.
Draudzīgi, atvērti, uzticami Runājam ar Jums vienā valodā
6 3 5 8 7 9
WoWo
Vēlos sazināties vai arī zvaniet 29511115

NORĀDIET SAVU TELEFONA NUMURU UN MĒS AR JUMS SAZINĀSIMIES

Paldies! Mēs ar Jums sazināsimies, kad būs iespējams

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPIEKRĪTU